Pls hlásněte pro KaRuŠé xP->~HERE~..

!...Welká Náwštěwqa->~HERE~...!

Chceš se zapojit do Bleskajdy?->~HERE~

ŠiKaNa..

7. února 2009 v 12:02 | KaruN.Qa |  PříBěHy
často se před tímto pojmem zawírají oči..takže sem se rozhodla udělat článeQ co to je..třeba i tebe někdo šikanuje..?!..
šikana je:1)opakované pomluwy,nadáwky
2)výhrušky
3)nutění tě do něčeho co nechceš-vytváření tlaku
4)bití,mlácení
příběhy:

Maminčin mazánek

V tomto příkladu byly příznaky šikany vnímány jako legrácky a děti se divily, když jsme jejich chování označili za šikanu.
Na jednoho ze spolužáků zaměřily svou pozornost a neustále ho hodnotily.
Bylo jim k smíchu, že má od maminky každý den pěknou svačinu, že nosí v zimě po tělocviku ven čepici, že má legrační boty, že se mu něco nepovedlo a vše doprovázely ironické poznámky. Děti se takto chovaly k soběnavzájem, ale jeho se poznámky více dotýkaly, dával najevo, že mu vadí. V jeho případě došlo k tomu, že se u něj po čase objevila žaludeční neuróza a další zdravotní problémy.
(i takto může šikana vypadat..)

Namyšlená kráva

tento příběh nebyl první který dívka zažila,ale pointa byla stejné.Dříve byli tyto holky kamarádky,ale pak se najednou stalo něco co dívka nečekala..Její "kamarádka" jí začala vyhrožovat pomocí internetu,že ji zmlátí,zabije,že bude ležet celá v krvi..atd..trvalo to asi týden,kdy jí chodily na internet neustálé narážky,výhrušky..když se potkávali na chodbě tak tato její "kamarádka"vždy na celou chodbu začala:JaJ ona si kupuje hadry z bazaru,dívejte jak je hnusná,jak je ubohá..JAJ..přitom ta holka měla hezké oblečení..měla kamarády..měla velkou rodinu..ale nikdo..nikdo se jí nezastal..až se holčina svěřila doma rodičům,teprve v ten okamžik se začalo něco dít..další den zašli do školy za ředitelem..ten jim ale řekl že on s tímto nic nezmůže že se musí zavolat POLICIE..Další den opravdu přijela policie..Všechny vyslechly..a potom už to pro tuto holčinu nebylo tak hrozné..sice když se s ní někdy potkala na chodbě tak bylo to její oblíbené:ou,jaj ..ale bylo to rozhodně snesitelnější než ty hrozné výhružky..
(vypadá to nevinně,ale i tento případ je považován za šikanu)


Jestli ti nějaký z příběhů připomíná co zažívá někdo nebo dokonce ty..musíš se rozhodnout s tím něco udělat.svěř se někomu komu důwěřuješ..např.rodičům,prarodičům,třídní učitelce apod.ALE HLAWNĚ S TÍM MUSÍŠ NĚCO UDĚLAT..!!!!!!!

STOP ŠIKANĚ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 TERUQ TERUQ | E-mail | 23. února 2009 v 20:09 | Reagovat

karuš.qo je mi tě líto co sis prožila s alenou,ale jsem ráda že se to vyřešilo MUCQ =0*

2 karushQa karushQa | 24. března 2009 v 13:22 | Reagovat

FoR TeRuQ njn příběh namyšlená kráwa je tomu hodně podobnej ž?=(sm našla na netu=(HNUS!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama