Pls hlásněte pro KaRuŠé xP->~HERE~..

!...Welká Náwštěwqa->~HERE~...!

Chceš se zapojit do Bleskajdy?->~HERE~

Kožešiny ze psů a koček ;(

6. května 2009 v 17:41 | KaRuŠeN.Qa=)<3 |  RePoRt ;)

Asi ještě nikdy tě nenapadlo,že třeba tvá nová bundička s kožešinou je dělaná z ubohých zvířat?!Zejména psů a koček.Každý rok zemře kvůli kožešinám 200 000 psů a koček.Jen na jeden kožich "se spotřebuje" 10 psů.Tato nevinná zvířata jsou přitom zabíjena jen kvůli kabátům,kloboukům,golfovým i pracovním doplňkům,nebo dokonce v automobilovém čalouněním!.Nejhroznější je ale to, že téměř neexistuje žádný způsob, jak přesně rozeznat kočičí nebo psí kožešinu od umělé!

Dejme tomu, že si koupíš krásnou džínovou bundu s kožíškem, o kterém sis myslel/a, že je umělý. Jenže ve skutečnosti teď možná nosíš PRAVOU kočičí nebo psí kožešinu, která byla lživě označena za umělou!!! To, o jakou kožešinu se vlastně jedná, dokáže zjistit jenom test DNA. Některé z pravých kožešin už můžeš ale odhalit podle označení na etiketě. Pokud na ní najdeš následující názvy, pak se s největší pravděpodobností jedná o kožešinu ze psa nebo kočky!

Pes: Gae-wulf, Sobak, Asian Jackal, Gou-pee, Kou pi, Asia wolf, Pommern wolf, Dougas du Chine, asijský vlk, čínský vlk, Corsac Fox, Gubi.

Kočka: čínská kočka, Genotte, Lipi, Maopi, Mountaon Cat, Housecat, Mountain cat, Goyagi, Katznfelle, Wild cat.

Pokud chceš nějak pomoct jukni na stránky:www.ochranazvirat.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama