Pls hlásněte pro KaRuŠé xP->~HERE~..

!...Welká Náwštěwqa->~HERE~...!

Chceš se zapojit do Bleskajdy?->~HERE~

Září 2009

Photo for Wonder Tour 3/9/2009

30. září 2009 v 12:25 | KaRuŠeN.Qa=)<3 |  Miley Cyrus×);*
Tyhle fotky sou ze skoušení na Wonder Tour..Už sem je viděla ale nechtěli se mi sem dávat mno ted sem se překonala:D
free image host free image host free image host free image host free image host free image host

Photo for Wonder Tour 4/9/2009

30. září 2009 v 12:24 | KaRuŠeN.Qa=)<3 |  Miley Cyrus×);*
Dokonalost:*Uplně krásně oblečená:)Doufám že se objeví z Wonder Tour víc fotek:)
free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

Miley napsala na twitter # 72

30. září 2009 v 12:22 | KaRuŠeN.Qa=)<3 |  Twitter×)
Probudila jsem se s bolestí v krku =[ Proč jsem pořád nemocná?

Miley & Max Clothes # 14

28. září 2009 v 18:37 | KaRuŠeN.Qa=)<3 |  Miley Cyrus×);*
Co dodat!Krása:)
imagebam.com

Miley in Sex in the City 2?

27. září 2009 v 19:41 | KaRuŠeN.Qa=)<3 |  Miley Cyrus×);*
Již několik týdnů probíhají řeči o tom, že Miley bude hrát v druhém pokračování velice úspěšného filmu Sex ve Městě 2. Nyní má pro nás Gossip Cop odpověď...

...Gossip Cop může v současné době potvrdit, že Miley má scénář k jedné scéně, která bude obsažena ve filmu. Dříve tento server uváděl, že Cyrus ve filmu hrát nebude z důvodu Wonder Tour ale na harmonogramu bylo pilně zapracováno a tak se můžeme těšit.

City of Hope Poster

27. září 2009 v 19:39 | KaRuŠeN.Qa=)<3 |  StaRs ;)=);)
Plakát ke koncertu City of Hope:)

imagebam.com

Splň si svůj sen III. - 6. kapitola

27. září 2009 v 19:37 | KaRuŠeN.Qa=)<3 |  Splň si swůj sen ;)
NICK:

To jak se Saskie vrhla na Ben se vidí jen ve filmech. Takových těch celovečerních amerických. Musel jsem se tomu smát, ale pak jsem se radši vypařil pryč. Měly si co povídat a taky to bylo slyšet. I přes zavřené dveře bylo slyšet výbuchy smíchu a pištění.Nechal jsem to být a šelk sobě do pokoje a doufal, že je Joe zalezlej u sebe. Nechtělo se mi s ním znovu probírat věci kolem stále omílané věci: svatby. Vlastně teď bych to možná byl schopen strpět, protožeuž ztrabyl jejich velký den D.
Místo Joea jsem však u sebe v pokoji našel Keva. Seděl na mé posteli a brnkal na kytaru.
"Kevine?!" zeptal jsem se ostře, protože... co on dělá v mém pokoji?
Přestal vybrnkávat tóny nějaké písničky a vzhlédl ke mně.
"Konečně," oddechl si.
"Co?" nechápal jsem.
"Čekal jsem tu na tebe," řekl věcně a já se posadil vedle něj.
"Proč?"
"Tak co Sas?" zeptal se s úsměvem na rtech.
"Hrozně moc mi chyběla..... a už stačila zničit limuzínu, doufám, že ji vyčistí...."řekl jsem kapku naštvaně.
"Celá Sas," rozesmál se Kevin.
"To teda jo, ale víš... když vyběhla z toho letadla... bylo to tak dokonalý," vydechl jsem zamilovaně.
Kevin vyprskl smíchy, ale nic neříkal. Neměl co.

SASKIE:

Kdyby jsme s Nickem neměli jen týden tak bych s Ben prokecala celý zbytek dne i noc. Vím, že se říká, že kluka nemáš upřednostňovat před kamarádkou, ale... s Nickem jsme měli jen týden. Po hodině jsem se zvedla, omluvila se Ben, která se už stejně šla chystat (patlat na sebe nějaké masky, kůry a takové blbůstky) na svůj velký den. Bála se totiž, že jí přes noc vyroste beďar.
Nickův pokoj byl hned vedle takže jsem neměla problém tam trefit. Zaklepala jsem a čekala až se ozve.
"Dále," řekl Nick a já vstoupila. Ležel na posteli a četl nějakou knihu.
"Neruším?"zeptala jsem se a onna mě spočinul tím dokonalým pohledem. Tím pohledem, pod kterým jsem vždycky roztávala. Pohled, který pro mě znamenal všechno.
"Vůbec ne," usmál se a zaklapl knihu.
"Nepodnikneme něco?" zeptala jsem se a uvědomila si, že se mi klepou nohy. Celá jsem se třásla. Bylo to tak neskutečné, že už jsme byli spolu. Najednou jsem hrozně toužila po tom aby mě obejmul, ale on ležel na posteli a koukal na mě jak na svatej obrázek.
"Jasně... co by jsi ráda? Mohli by jsme zajet na pouť," navrhnul.
"A nebude tam moc lidí?" obávala jsem se aby z toho nakonec nebylo jen podepisování autogramů.
"Ne... jedna je teď v takové zapadlé vesničce.." mrknul na mě.
"Tak pojedem?" zeptala jsem se a už se těšila na cukrovou vatu a kolotoče.
"Můžem." Nick vstal, vzal mě za ruku a dal mi pusu. Znovu jsem zapomínala dýchat. Znovu se se mnou točil celej svět a já věděla jen jedno jediné... byla jsem maximálně šťastná. Škoda, že vždycky když je člověk úplně šťastný tak to dlouho nevydrží...

13x02 Já chci abys chtěl abych jela na Floridu

26. září 2009 v 12:43 | KaRuŠeN.Qa=)<3 |  Hanah Montana×)
Vtomto díle se Miley v jednou kuse hádala s Mikaelou o to kdo je lepší.Měli se "utkat"na Floridě,jenže Mileyn táta si pochroumá záda a tak jí zakázal jet samotnou.Ale Miley přesvědčila Roxy a ta jela sní.Potom se ale v letadle objevil Mileyn táta a vše prasklo..Nakonec Miley na Floridu odjela a Mikaelu smetla z pódia:D
free image host free image host free image host free image host free image host


Associated Press Interview

26. září 2009 v 12:38 | KaRuŠeN.Qa=)<3 |  Miley Cyrus×);*
Na Twitter:
,,Na twitter mi chodí spoustu vzkazů typu 'tato píseň mě inspiruje' a 'to mě inspiruje'. To je jeden z důvodů, proč jsem ráda, že takový server existuje. Můžu si tam číst reakce lidí."

O tom, zda jsou některé písničky příliš osobní:
,,Ano, někdy takové písničky píšu. Napsala jsem tisíce skladeb, které jsou určené jen pro mě. Někdy jsem je hrála i pro své přátelé a oni se zeptali, jestli z toho udělám nahrávku. Odpověděla jsem že ne, že to je jen pro mě. Je to jen pro můj klid. Myslím si, že je důležité něco takového dělat. Ne vždy napsaná píseň musí být nahraná. Pokud to zní skvěle a chci to dát dohromady, pak je to úžasné. Pokud ne tak je to v pohodě a moc na tom nezáleží."

Co na sobě považuješ za 'divu'?
,,Největší divou je pro mě tato tour. Když jsem k tomu přistoupila říkala jsem si OK, tak to dáme nějak dohromady a uvidí se. Ve skutečnosti jsem moc ráda že jsem pryč od Hannah Montany a můžu si hrát písničky ve svém vlastním stylu."

Půjde tvůj charakter Hannah Montana do důchodu?
,,Přemýšlela jsem o odchodu do důchodu když mi bylo 15. Dělám si srandu. Byla bych ráda odešla před 12ti lety. Chhci dělat i nadále to, co mohu. Můj táta vždycky říká: ,,Pokud není zábava tak to nefunguje." Když jsem se přestala bavit, přestalo úplně všechno. Ale já si užívám legraci a myslím že to tak bude navždy, pokud budu mít kolem sebe tak stále užasné lidi. Všichni mi dělají radost a lidi, se kterými jsem kdy pracovala mám moc ráda. Klidně budu moct být na turné do konce svého života, když se budu bavit."

Jaká je tvá největší chyba?
,,Myslím si, že vše co dělám je hodně přehnané. Myslim si, bez ohledu na to co si myslím, že je vše o respektu. Lidé zapomínají, že když jste v očích veřejnosti, je třeba mít aspoň trošku soukromí. Také chci soukromí pro svou rodinu. Mám důvěru k tomu jak mě vychovávají, stejně jako všichni ostatní rodičové své děti. Dělají to tak jak chtějí. Je to pouze na nich a do toho by neměla média zasahovat."

Splň si svůj sen III. - 5. kapitola

26. září 2009 v 12:36 | KaRuŠeN.Qa=)<3 |  Splň si swůj sen ;)
SASKIE:

Celý zbytek cesty jsme mlčeli. Bylo mi opravdu mizerně. Sotva přijedu tak hned začnu ničit věci okolo sebe, sice neúmyslně, ale stejně. Proboha co jsem to já za člověka???Chudák Nick úplně zrudl vzteky a měl na to plné právo. Pak mi to začal vyčítat a nakonec se omluvil. Já... já se chtěla co nejrychleji zahrabat, protože jsem se opravdu styděla. Jak může někdo jako já ještě vůbec žít? Jakto, že mě ještě nesrazilo třeba auto když jsem takové nemehlo? Nechápu.

Nick mě ubytoval v pokoji pro hosty hned vedle jeho. Už jednou jsem u nich byla, sice ne v pěkné situaci... bylo to v době našeho rozchodu kvůli Miley, ale nic moc se tam za tu dobu nezměnilo. Pořád stejně krásná vila.
Můj pokoj měl sametové záclony a sametový koberec, byl vymalován příjemnou béžovou barvou, která působila dost uklidňujícím dojmem. Postel byla obrovská a s nebesy, dál tam byl stůl, pohovka, televize, poičítač, skříně a další nábytek. Celkověbyl tenhle pokoj velký tak moc, že by se do něj vešel ten můj malý kutloch třikrát, možná i víckrát....

"Stačí ti tenhle nebo chceš lepší? Říkal jsem si, že bude dobrý, když budem vedle sebe, ale jestli..." mlelNick, ale já ho nevnímala a rozhlížela se po tom království, v kterém strávímtýden svého života.
"Nicku! Děkuju! Tenhle je dokonalej!" skočila jsem na něj a začala ho líbat až se začal dusit.
"Uhm.... promiň..." omlouvala jsem se a odlepila od něj. Začal se hihňat.
V tom do pokoje vrazila Ben.
"SAAAAASKIIIIE!" ječela a skočila mi kolem krku až jsem spadla na tu velkou měkkou postel.
"Ben!" pištěla jsem.
"Zítra se vdááávám!" řvala jak na lesy.
"Já vím a ohromně se těším," usmívala jsem se.
Nick se pomalu potichu vypařil a nechal nás tam samotný.
"No tak povídej," pobídla jsem Ben když jsme se upravili a sedly si.
"Joe je sladkej," byla první věc co z ní vypadla a já se div nepotrhala smíchy, tohle jsem věděla... čekala jsem nějaké novinky a ne oznámení typu: Joe je můj bobánek.
"No a codál? Spali jste spolu už?" mrkla jsem na Ben.
"Zííítra.... má purity ring, vždyť víš," pokrčila rameny Ben.
"Se divím, že jsi to vydržela," zahihňala jsem se.
"Co mi zbývalo," uchichtla se i Ben a pak jsme spolu dál klábosili a já se dozvěděla několik nových drbů....

12x02 Když si přeješ být hvězdou

25. září 2009 v 12:59 | KaRuLeC;) |  Hanah Montana×)
Miley si v tomto díle zkusí, jaké je to být pořád Hannah Montanou.Ale potom zjistí že je lepší žít dvojí život jako normální hvězda a star.. V tomto si zahrál Hannina kluka zpěvák Jesse McCartney...
free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

Splň si svůj sen III. - 4. kapitola

25. září 2009 v 12:55 | Karuš.Qa:) |  Splň si swůj sen ;)
NICK:

Konečně! Konečně jsem ji měl u sebe. Konečně jsem ji držel v náručí a věděl, že je všechno v pohodě. Konečně jsem ji cítil u sebe a cítil jsem se jaksi naplněný. Možná jsem byl naplněný štěstím, protože se splnilo všechno co jsem si přál. Práce mi šla levou zadní a naše popularita stále vstoupala jako hvězda a měl jsem u sebe osobu, která mi byla nejdražší ze všech.
"Pojedeme?" zeptal jsem se po milionech polibků, slz a slov plných lásky a radosti.
"Jasně," rozzářila se Sas a věnovala mi nádherný pohled.
Vzal jsem ji za ruku a spolu jsme nastoupili do limuzíny. V tomhle stavu bych nebyl schopný řídit, štěstí, že jsme na to myslel dopředu a objednal jsem řidiče, který nás měl dopravit domů.
"Tak jak jsi se měla?" zeptal jsem se jí zatímco ona si opřela hlavu o mé rameno. Jak moc mi to chybělo, jak moc mi chyběl ten pocit, že ji musím opatrovat. Pohladil jsem ji po vlasech.
"Nudila jsem se... nemohla jsem se dočkat tebe a pak taky doufám, že to Ben a Joeovi výjde, hrozně se k sobě hodí," usmála se Sas.
"To teda jo... já mám v poslední době doma úplný peklo. Joe pořád mele jenom o svatbě, už to slovo nemůžu ani slyšet," uchechtnul jsem se.
Pak bylo ticho. Takové to tichho kdy ani jeden z nás nevěděl co říct. Mrtvé, nepříjemné ticho.
"Ehm.... je tu nějak ticho..." odkašlala si Sas asi po pěti minutách trapného ticha.
"Tak něco povídej," vybídnul jsem ji.
"Uhm... máte tady tu ledničku jako v těch filmech? Mám celkem žízeň," stydlivě se na mě usmála zpod řas.
"Jasně," otevřel jsem ledničku co byla rohu limuzíny. Byla malinká. Uvnitř byla bonaqua a kofola.
"Co si dáš?" zeptal jsem se.
Sas se natáhla pro kofolu a prudce ji otevřela. Problém. Rozštěrchaná kofola nedělá dobrotu, obzvlášťkdyž ji otevřete. Z jízdy autem byla řádně protřásla takže když ji Sas otevírala tak začala kofola stříkat.
"Ááááá," pištěla, ale kofolu samozřejmě nezavřela. Místo toho ji hodila po mně.
Rychle jsem ji skopl na zem a dupal po láhvi ještě dalších pět minut. Potom jsem se teprv začal rozhlížet po škodách. Celá limuzína byla od kofoly a já byl celej zmáčenej od toho jak na mně Sas hodila celou tu láhev. Zbytek co v ní zbyl teď byl rozlitý pode mnou.
"Sas..." zuřil jsem. O limuzínu nešlo, ale proč sakra nemohla to víčko zatáhnout? Teď jsem byl celej zmáčenej od kofoly a začínal jsem lepit.
"Nicku, já se hrozně omlouvám...." omlouvala se mi Sas.
"Proč jsi to víčko nezavřela, ale hodila to po mně? Takhle bych nebyl celej ulepenej!" vyjekl jsem až moc.
"Já.... já... nechtěla. Promiň je mi to moc líto..."ˇkuňkla Sas s pohledem přilepeným k zemi.
Najednou mi jí bylo líto. Sotva přijela, stala se jedna nehoda a já jí to hned vyčítám? Budu s tím muset něco udělat.
"Promiň...." řekl jsem a dal jí ulepenou pusu do vlasů.

City Of Hope Concert

24. září 2009 v 11:31 | KaRuŠeN.Qa=)<3 |  Miley Cyrus×);*
Miley Cyrus, Demi Lovato a Jesse McCartney se připojí k boji proti rakovině v druhém ročníku koncertu Hope. Koncert se bude konat 25. října. Akce tak podpoří záchraný výzkum léčebného programu rakoviny. City of Hope je jedna z největších nadací k této nemoci. Celý koncert se koná o páté večerní v Nokia Theatre v Los Angeles. Vstupenky jsou v prodeji již od 25. září.

The Last Song Released

24. září 2009 v 11:30 | KaRuLeC;) |  Miley Cyrus×);*

Původně byla premiéra nového filmu The Last Song plánována na leden roku 2010. Z nezveřejněných důvodů se premiéra přesunula až na duben roku 2010!


Time Of Our Lives Brasil Cover

24. září 2009 v 11:27 | KaRuLeC;) |  Miley Cyrus×);*
Takto vypadá cover k Time of Our Lives, který vyšel v Brazílii.

imagebam.com

Miley Cyrus Buys Out Katsuya LA Live

24. září 2009 v 11:22 | KaRuLeC;) |  Miley Cyrus×);*
free image host
Po koncertě v Los Angeles (22.9.) hledala Miley Cyrus místo k útěku se svými přáteli aby mohli slavit. Kam tedy šla? To víme - šla na otevření nové restaurace Katsuya LA Live!

Portál říká, že Miley pozvala několik přátel a řekla, ať si vyberou cokoliv z menu a neohlížejí se na cenu :-) Zdroj dálé uvádí, že na sobě měla krátké černé šaty a vysoké černé boty. Můžeme vyjmenovat pár lidí, kteří s Miley strávili noc - Ashley Tisdale, Zeke a Luther, Daniel Curtis Lee a kolegyně z The Last Song Melissa Ordway.

Splň si svůj sen III. - 3. kapitola

24. září 2009 v 11:16 | KaRuŠeN.Qa=)<3 |  Splň si swůj sen ;)
NICK:

V tom našem rozhovoru bylo tolik zoufalství a něhy. Oba jsme toužili po tom druhém, ale byli jsme od sebe tak daleko....
Věděl jsem, že přiletí až za pět dní. A právě těch pět dní čekání pro mě bylo nejhorší. Kdyby to šlo tak bych vzal první letadloa letěl pro ni, ale nemohl jsem kvůli práci. Moje práce.... totálně mě vyčerpávala. Byl jsem šťastný, že můžu dělat práci, kterou miluju, ale kvůli ní jsem nemohl být s osobou, kterou miluju. Zamotané, ale tahle práce mi brala většinu mého života a já si to nechtěl přiznat.
Díky práci mě těch pět dní uteklo vcelku rychle, ale nemohl jsem nevnímat jak každou minutu co se blížil přílet Saskie, tak narůstal moje obavy i nedočkavost. Napětí bylo v celé naší rodině. Hlavně z té svatby, všichni si přáli aby byla dokonalá a Joe s Ben pro to dělali maximum, ale třeba počasí ovlivnit nemohli.


SASKIE:

Těch pět dní pro mě bylo jako mučení. Užjsem měla sbaleno, aspoň stokrát jsem kontrolovala jestli mám všechno a byla jsem připravena vyrazit. Celých pět dní jsem nedočkavostí nemohla téměř nic dělat a mamka ze mě byla už na nervy. Neustále jsem totiž mlela o Nickovi a o tom jak se nemůžu dočkat. Ale nakonec přece jenom těch pět dní uběhlo, sice pomalu, ale přece jen a já teď seděla v letadle směr USA. Pročítala jsem si brožurku o bezpečnosti. Připadalami celkem vtipná. Letadlem jsem letěla už několikrát a nikdy jsem se nebála. I tentokrát jsem se tady cítila naprosto v bezpečí a užívala si cestu první třídou, kterou mi Nick objednal.
Začala jsem usínat, ale z mého klimbání mě probudila smska. Rychlostí blesku jsem chmátla po mobilu a četla. Zpráva byla od koho jiného než Nicka.
UZ SE NEMUZU DOCKAT. MILUJU TE :-*
Když jsem to dočetla tak jsem se začala hihňat. A hned jsem vyťukávala odpověď.
JE NEUVERITELNY, ZE SE UZ ZA PADESAT MINUT UVIDIME. CHYBIS MI :-*
Odeslala jsem to a pohodlně se stulila do klubíčka na sedačce. Byla měkká a kožená... tohle bylo poprvé co jsem letěla první třídou a naplno jsem si to užívala. Po chvilce jsem znovu usnula, teď už opravdu hlubokým spánkem...

"Slečno, slečno..." probudil mě jemný hlas letušky.
"Ehm... no?" vyjukaně jsem na ni koukala.
"Zapněte si prosím pás a sedněte si tak jak je to uvedeno v brožurce s pokyny, přistáváme," vysvětlila a já zatajila dech. Za pár minut se s ním konečně uvidím! Uvidím Nicka! Měla jsem chuť křičet radostí, která mnou překypovala, ale naštěstí jsem se uklidnila. Sedla jsem si a zapla pás, potom jsem čekala až se letadlo dotkne země.
Když jsme přistávali tak jsem sedívala z okénka. Užz dálky jsem viděla kovové zábrany, za kterými stálo a ječelo plno holek. Bylo jich alespoň dvě stě. Minimálně. Ty všechny sem přijely kvůli Nickovi, který právě vylézal z auta a čekal až se letadlo zastaví a já vylezu ven. Za ním stáli čtyři bodyguardi. Bylo to tak.... myslela jsem, že umřu. Že umřu štěstím.
Sotva jsme zastavili tak jsem si odepla pás, popadla kabelku co ležela vedle mě na sedačce a běžela jsem k východu. Lidi kolem mě jsem odstrkovala z cesty a nevnímala jejich výkřiky na mou osobu. Seběhla jsem po schůdcích z letadla a cítila jsem jak se mé nohy dotkly země. Asi dvěstě metrů ode mne stál Nick. Přímo přede mnou. Viděla jsem tu malou postavičku v dálce a cítila jak mi slzy štěstí stékají po tvářích. Bez přemýšlení s naprosto prázdnou hlavou jsem se rozeběhla jako o život. Viděla jsem ho jak tam čeká, usmívá se a stále se přibližuje. Když už byl asi metr ode mě tak jsem skočila a padla mu kolem krku. Zavrávoral, ale udržel mě. Cítila jsem jeho ruce jak mě ochranitelsky objímají a cítila jsem jeho jemnou svěží vůni, cítila jsem šimrání jeho kudrnatých vlásků na mé tváři. Cítila jsem se šťastná.
"Chyběla jsi mi, strašně moc," řekl mi a přitiskl mě k sobě ještě pevněji. Trošku jsme se odtáhla abych mu viděla do očí. Po tvářích se mi sále kutálely slzy jako hrachy, akorát, že tyhle slzy byly šťastné.
Utřel mi je.
"Miluju tě," zašeptala jsem a přitiskla se k němu znovu. Bylo mi jedno, že nás tady fotí snad všichni novináři, že budeme ve všech časopisech. Hlavně, že jsme byli spolu.

11x02 Náměsíční procházka

23. září 2009 v 11:57 | KaRuLeC;) |  Hanah Montana×)
Robby Ray napsal novou písničku pro Hannah Montanu. Miley je zvědavá a tak písničku hledá, když ji ale najde není z toho vůbec nadšená. Nechce tátovi lhát ale nemůže mu říct jak je písnička strašná. Když je ale náměsíčná, chce tátovi vše říct za každou cenu a tak jí Jackson musí hlídat.Ze strašný písničky se vyklubala pěkná s názvem Bigger Than Us :)

free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

Splň si svůj sen III. - 2. kapitola

23. září 2009 v 11:47 | KaRuLeC;) |  Splň si swůj sen ;)
SASKIE:

Ráno mě probudil mobil. Zuřivě mi na něm vyhrávala písnička Paranoid.
"Sakra, kdo to může být v šest ráno?!" zařvala jsem a chňapla po mobilu. Hned jak jsem na něm uviděla jméno volajícího tak jsem se uklidnila. Kdyby mi tahle osoba volala kdykoliv tak by mě nikdy nerušila.
"Haló?" zvedla jsem telefon.
"Ahoj Sas... ehm... nevzbudil jsem tě? Nějak jsem na to zase zapoměl... ten časovej posun... zníš rozespale. Já se fakt omlouvám, promiň," koktal Nick.
"To je v pohodě, je šest... to se dá," uklidňovala jsem ho.
"Jak se máš?"zeptal se.
"Rozespale," uchichtla jsem se.
"Já se fakt hrozně omlouvám..." začal zase Nick.
"Hele, v klidu. Jak se máš ty? Páni, teď koukám na kalendář a už za pět dní se uvidíme Nicku!Chápeš to? Konečně! Nemůžu se dočkat," chrlila jsem šťastně a přitom koukala na kalendář co mi visel na stěně pokoje. Červenou fixou jsem tam měla zakroužkované datum a do něj zbývalo jen pět dní. Pět dlouhých, nekonečných dní a pak se uvidím s ním. Podstatou mé existence! S Nickem.
"Taky se těším, ale máš dobrý, že nemáš Ben doma, protože mě tady oba s Joem pořád prudíjou okolo svatby. Co bude lepší? Lilie nebo růže?" napodobil Nick Ben a já vyprskla smíchy.
"Neboj se, mě tohohle Ben taky nešetří, denně mi aspoň padesátkrát volá," hihňala jsem se.
Pak jsme oba ztichli. Nevěděli jsme co říkat. Bylo ticho a á jen slyšela jeho vydechnutí. Kdybych cokoliv začala říkat tak by to byly jen nesmyslné bláboly, tak jsem radši mlčela a čekala až promluví on. Po několika minutách ticha pece jen promluvil.
"Sas... hrozně moc mi chybíš..." zašeptal.
"Ty mě taky," vydechla jsem zaskočena, čekala jsem cokoliv... cokoliv, ale ne tohle. Ohromně mě to potěšilo. Těšilo mě, že mu chybím, ale zároveň mě to děsně mrzelo, protože jsem věděla, že se trápí a já nesnesla vědět, že se ON, pan Božský, trápí. Bolelo mě to dvakrát jakjeho.
"Přijeď dřív..." zaprosil, "potřebuju tě tady. Je to šílený, miluju tě tak moc, ale přesto jsme od sebe tak daleko. Už to bez tebe dál nevydržím. Potřebuju tě vidět...."
Na tohle jsem neměla co říct. Tohle byl snad zlej sen. To co mi tady říkal bylo sice tak krásný, moje duše sepod těmi slovy rozpadala, jenže... cítila jsem hroznou vinu za jeho trápení. On mi chyběl, chyběl mi šíleně moc. Umírala jsem touhou mu skočit do náruče a ulíbat ho k smrti, ale... byl tak daleko.
"Chybíš mi... příšerně moc. Počítám každou minutu až tě uvidím, vzpomínám na každou minutu strávenou vedle tebe. Cítím se jako bych se uvnitř sebe rozpadala, když nejsi při mně. Taky tě potřebuju vidět.... pokusím se přijet co nejdřív," slíbila jsem.
"Napiš mi..." řekla na to Nick.
"Miluju tě," zašeptala jsem.
"Bez tebe nežiju, pouze přežívám...." řekl mi Nick a já to položila. Slzy se mi kutálely po tvářích a já se teď naplno rozbrečela. Chyběl mi, tak moc až to bylo k zbláznění. Brečela jsem do polštáře a myslela na to až se s ním zase uvidím. Myslela jsem na to, na co každou minutu... na něj. Už jsem se nemohla dočkat až se uvidíme a já mu padnu do náručí a buduvdechovatjeho lehkou, svěží vůni.

Splň si svůj sen III. -1. kapitola

21. září 2009 v 14:45 | KaRuLeC;) |  Splň si swůj sen ;)
SASKIE:

Uběhly dva týdny a přípravy na svatbu Ben a Joea byly v plném proudu. Teda aspoň to jsem si domyslela po desetiminutových telefonátech od Ben z USA. Pořád dokola se mě ptala jestli jsou lepší šaty čistěbílé nebo s růžovým nádechem, jaké zvolit kytky, a tak dále. Ben byla prostě nezastavení a můžu říct, že jako družičce mi chtěla vybrat příšerné balonové šaty v barvě přezrálé meruňky. Naštěstí jsem ji včas zastavila a šaty si vybrala sama. Jednoduché, bílés třpytkami. Za to jsem si byla na sto procent jistá, že Ben si vyberenějaké výrazné, extravagantní, v kterých bude k nepřehlédnutí.
S Nickem jsem byla v kontaktu... volali jsme si také pokud to šlo každý den, ale neměl tolik času, místo toho mi psal kilometrové e-maily i kvůli časovému posunu. V každém e-mailu, který jsem od něj obdržela bylo snad několik desítek pusinek a možná i díky tomu jsem ho ještě víc zbožňovala. Milovala jsem ho, tak šíleně moc....a právě tak moc mi chyběl. Chyběly mi jeho slova, doteky, polibky.... bylo to jako by chyběla část mě. Ta nejpodstatnější část, polovina srdce. Věděla jsem, že naše láska překoná i oceán, nebo jsem v to alespoň věřila, protože kdybych tu víruneměla tak bycjh nejspíš stratila i tulásku, kterou jsem k Nickovi chovala.

NICK:

Joe neustále vyšiloval kvůli svatbě a kvůli ní jsme museli omezit i naše vytupování na minimum. Já s Kevem jsme se však snažili udržovat ve formě a poskytovali jsme alespoň dvakrát tolik rozhovorů zatímco Joe se chystal na svatbu. Měla to být velká událost a já měl být svědek aSaskie družička. Vlastně tohle pro měbyla velká událost hlavně z toho důvodu, že se po měsíci konečně se Sas zase uvidím. Bylo mi trochu trapně, že se víc těším na Sas než na samotnou svatbu. Ne, že bych to Joeovi nepřál, moc jsem mu to přál. Ben se k němu dokonale hodila, oba byli šílenci, takže no problem, ale prostě Sas byla tou bytostí, na kterou jsem se nejvíc těšil. Byla tou bytostí, pro kterou bych skočil do ohně. Byla to prostě ONA. A já už se nemohl dočkat až za týden doletí a srávíme spolu úžasných sedm dní, teda jsem v to alespoň doufal....